Jumta logu restaurācija

Latvijā jumta logi ir pazīstami kopš 90 gadu sākuma, kad tirgū ienāca pasaules vadošie jumta logu ražotāji.

Jumta loga nolietojums pārsvarā ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā jumta slīpums, telpas iekšējais mitrums un loga ailes apdares īpatnības. Sekojot līdzi jumta logu tehniskajam stāvoklim un laicīgi likvidējot nolietojuma radītos defektus jumta loga mūžs var ilgt no 50 līdz pat 100 un vairāk gadiem.

Loga restaurācijas process sevī ietver koka virsmas slīpēšanu un pārklāšanu ar laku (3 kārtās), nolietojušos blīvējumu nomaiņu, stikla paketes blīvējumu atjaunošanu, loga ārējo nosegprofilu skrūvju caurumu blīvēšanu un furnitūras kustīgo detaļu ieeļļošanu.                                             

Rezultātā Jūsu vecais logs būs gatavs kalpot savu otro mūžu un tā vizuālais stāvoklis (protams atkarībā no tā cik sliktā stāvoklī tas bijis pirms tam) būs ļoti tuvs jaunam logam.

Viena loga pilna restaurācija (nemainot stikla paketi) atkarībā no loga un objekta īpatnībām var izmaksāt 200-350 EUR.

Ja gribēsiet nomainīt veco logu pret jaunu, izmaksas būs krietni augstākas un tās sastādīs jau 3 faktori: jumta loga komplekta cena + jaunā loga montāžas cena + iekšējās ailes apdares pārtaisīšanas cena. Tātad pēc vidējo izmaksu aprēķina, vidējas cenu kategorijas jumta loga nomaiņa izmaksās 800 - 1000 EUR.

Turklāt izvēloties atjaunot veco logu mēs taupām dabas resursus un tādējādi rūpējamies par dabu :)

Tomēr pieņemot lēmumu der atcerēties, ka tehnoloģijas pastāvīgi attīstās un laikam ejot arī jumta logi ir kļuvuši krietni energoefektīvāki salīdzinot ar to kādi tie bija pirms 20 gadiem. Mainījušies ir arī siltumizolācijas materiāli ar kuriem logi tiek siltināti un liekot jaunu energoefektīvu logu, kā arī veicot loga ailes pārbūvi Jūs vēlāk varēsiet ietaupīt uz apkures izmaksām.

Jumta logs pirms restaurācijas:

  
  


Jumta logs pēc restaurācijas:

  
  

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.