Jumta logi

Kā pasūtīt?

1. Izvēlamies ražotāju

2. Izvēlamies sev piemērotāko jumta loga modeli un izmēru

3. Spiežam pogu "Ielikt grozā" un sekojam tālākiem norādījumiem lapā

4. Kontaktformas lauciņā "Papildinformācija" norādam kāda veida jumta segumā logu/us ir plānots uzstādīt, vai būs nepieciešami montāžas pakalpojumi un citu informāciju, kas Jums liekas svarīga

5. 1 darba dienas laikā mēs izstrādāsim gala piedāvājumu ar visu nepieciešamo komplektāciju loga iestrādei tieši Jūsu jumta segumā, pirms tam sazinoties ar Jums lai saņemtu papildus informāciju (ja tāda būs nepieciešama).

6. Pasūtījumu veiksim tikai tad, kad būsim saņēmuši nosūtītā piedāvājuma apstiprinājumu un vienojušies par apmaksas nosacījumiem.

*Piegādes laiks ir sākot no 2 darba dienām precēm kas ir atzīmētas ar "KRĀJUMĀ" līdz pat 1 mēnesim precēm, kas atzīmētas ar "PASŪTĀMS", piegādes laiks būs atkarīgs no izvēlētās pozīcijas un tās ražotāja piegādes nosacījumiem. Precīzs pasūtījuma piegādes laiks tiks norādīts piedāvājumā.

**Jebkurš pasūtījums sākot no summas 150 EUR (ieskaitot PVN) Rīgā tiks piegādāts bez maksas. Vairums mūsu piegādātāju nodrošina bezmaksas piegādi arī visā Latvijas teritorijā. Precīzi piegādes nosacījumi tiks norādīti piedāvājumā

***Gadījumā ja nevarat atrast sevi interesējošo preci vai izmēru, lūdzu sazinieties ar mums - mūsu sadarbības partneru/ražotāju piedāvājumā ir arī daudz specifiski produkti un to izmēri, kuri standarta piedāvājumā nav atrodami.

****Visiem sortimentā esošajiem produktiem mēs nodrošinam arī kvalitatīvus montāžas un servisa pakalpojumus, garantējot darba izpildes kvalitāti!
 
Cena no €221.00 (bez pieslēguma) 
Cena no €210.00 (ar pieslēgumu)
Cena no €268.00(bez pieslēguma)